ورود
^مجموعه Iran Cyber Games - iCG

 

مجموعه Iran Cyber Games (ایران سایبر گیمز) با هدف ارتقای سطح گیمینگ و گیمرهای ایرانی فعالیت خود را از سال 1381 با برگزاری مسابقات رشته Counter-Strike 1.6 با همکاری گیم نت های تهرانی و شهرستانی، آغاز کرد.

در همان ابتدای فعالیت خود توانست با کیفیت بالای رویدادها، نظر تعداد زیادی از گیمرهای ایرانی را به خود معطوف کند و همواره در طول اجرای برنامه‌های گیمینگ این مجموعه، مراکز بازی و سرگرمی "کاکتوس (Cactus)" و " اینفینیتی (iNFiNiTY)" نقش به سزایی داشته اند.

Iran Cyber Games که به صورت اختصار با نام i.C.G (آی.سی.جی) نیز در جامعه گیمینگ کشور شهرت دارد، تا به امروز در دو وهله‌ی زمانی فعالیت داشته است.

در سال‌های اولیه‌ی شکل گیری iCG که با مدیریت جناب آقای "حمید انگورانی" همراه بود، چهار دوره از مسابقات ورزش‌های الکترونیک (e-Sports) در رشته های مختلف با جوایز ارزنده از سوی حامیان معتبری همچون LG و Samsung برگزار شد.
در مرحله‌ی اول فعالیت iCG، با توجه به وضعیت گیمینگ دنیا و مخصوصاً کشور ایران، بیشتر تمرکز مجموعه بر روی بازی های تحت LAN بود که می توان به برخی از عناوین آن مانند رشته های Counter-Strike 1.6, Warcraft III TFT, Quack Arena III, FIFA اشاره نمود.

در مرحله‌ی دوم iCG با مدیرت جناب آقای "طه صفوت" که از سال 1393 شروع شده و تا کنون ادامه دارد، بیشتر تمرکز مجموعه بر روی بازی های آنلاین و به روز دنیای گیمینگ گذاشته شده است.
از مهمترین اهداف دوره‌ی جدید مجموعه iCG می توان به حمایت بیشتر از قبل از گیمرهای ایرانی و ایجاددد فضایی مناسب برای رقابت سالم میان آن ها، جذب حمایت شرکت های خصوصی و نهاد های دولتی ازز جامعهه گیمینگ، برگزاری مسابقات و لیگ های منظم بازی های رایانه ای و آشنایی گیمرهای ایرانی با بازی های جدید و ساختن بستری مناسب برای حضور آنها در رویدادهای جهانی، نام برد.

امید به روزی که پرچم کشور ایران در رقابت‌های بین المللی ورزش‌های الکترونیکی توسط گیمرهای عزیزمان به اهتزاز در آید.

 

آدرس دفتر مرکزی مجموعه گیمینگ iCG:

تهران، شریعتی، پایین‌تر از میرداماد، روبروی حسینیه ارشاد، پلاک ۱۱۰۶ طبقه سوم

راه‌های تماس:

📞 تلفن: (پشتیبانی)  ۲۲۲۲۷۲۶۶ - ۰۲۱ | (فروشگاه) ۱۱۲۴۳۷۴ - ۰۹۳۰
📧  ایمیل: info@iCG.ir
🚩 کد پستی: ۱۵۴۶۸۱۸۹۱۹
🤖 آیدی ربات پشتیبانی مجموعه در تلگرام: iCG_PRbot@

 

ایران‌سایبرگیمز
 Iran Cyber Games (iCG)