ورود
^
اطلاعات تکمیلی مسابقات رشته Tekken7
اطلاعات تکمیلی مسابقات رشته Tekken7
اطلاعات تکمیلی مسابقات رشته Tekken7

اولین دوره مسابقات رشته Tekken7 که به صورت کشوری برگزار خواهد شد و با استقبال بی‌نظیر طرفداران آن روبرو بود، در روز جمعه 10 شهریورماه شروع خواهد شد.

این دوره از مسابقات که با حمایت و اسپانسری شرکت ASUS در ایران برگزار می شود که همراه با یک میلیون تومان جایزه نقدی خواهد بود.

همانطور که اشاره شد، فرمت و ساختار برگزاری مسابقات بصورت جدول (براکت) دو حذفی است و رقابت‌ها از صبح روز جمعه آغاز می‌شود.

حضور تمامی شرکت کنندگان در محل برگزاری مسابقات قبل از ساعت 9:30 جمعه 10 شهریورماه الزامی است و مسئولیت تأخیر با خود بازیکن است.

*برای مشاهده زمانبندی بازی‌ها و براکت مسابقات به این صفحه مراجعه نمایید.

محل برگزاری مسابقات شعبه مرکزی گیمسنتر اینفینیتی (iNFiNiTY GameCenter) به آدرس زیر می باشد:

تهران، خیابان شریعتی، پایین تر از میرداماد، روبروی حسینیه ارشاد، جنب بانک تجارت، پلاک 1106 طبقه دوم - شماره تماس 02122227266
(فاصله تقریبی تا ایستگاه مترو دکتر شریعتی: 10 دقیقه پیاده روی)
لینک گوگل مپ: https://goo.gl/maps/g94oq5LKKzv

به همراه داشتن کنترلر (دسته بازی) و کارت شناسایی معتبر (شناسنامه، کارت ملی، گواهینامه و ...) توسط شرکت کنندگان الزامی است.

استفاده از کنترلر با حافظه داخلی در مسابقات ممنوع می‌باشد.

جهت رفاه حال شرکت کنندگان، 2 اتاق مستقل برای تماشای رقابت‌های درحال برگزاری تعبیه شده است که دیگر شرکت کنندگان می‌توانند به تماشای مسابقات بپردازند.

با توجه به استقبال بینظیر شرکت کنندگان از اولین سری از مسابقات و حضور بیش از 50 شرکت کننده در این دوره، خواهشمندیم شرکت کنندگان نسبت به برگزاری مسابقات همکاری صمیمیانه‌ای داشته باشند و با آمادگی لازم و کافی در مسابقات حضور پیدا نمایید.

جوایز اعلام شده در پایان روز مسابقات توسط نمایندگان مسابقات و شرکت ایسوس به نفرات برتر اهدا می‌شود، لذا حضور نفرات برتر جهت اهدای جوایز الزامیست.

با آرزوی موفقیت برای تمامی شرکت کنندگان این رشته

ارسال نظر/پیشنهاد
برای ارسال سوال یا نظر لطفا به سیستم وارد شده یا عضو شوید
متن
متن داخل شکل را وارد نمایید
 
Ali.Abbaszadeh 1396/6/5 
اخه واقعا چرا نباید کنترلمون حافظه داشته باشه؟ اصلا یکی از ویژگی های بازی setup button هستش ک چجوری دکمه هارو تنظیم کنی. حالا ک این قانون اومده ممنون باشه واقعا جذابیت بازی از بین میره
سلام، علت عدم امکان استفاده از دسته‌هایی که حافظه داخلی دارند، جلوگیری از تقلب و برگزاری مسابقات بصورت عادلانه‌است.
Ali.Abbaszadeh 1396/6/5 
آیا برای دسته ، دوالشاک 4 پلی استیشن رو بیاریم کافیه؟ اگه سیستم ها دانگل ps4 داشته باشن ، کانکت میشه.