ورود
^
مسابقات iCG فصل بهار 97 در رشته Vainglory
مسابقات iCG فصل بهار 97 در رشته Vainglory
مسابقات iCG فصل بهار 97 در رشته Vainglory

اولین دوره رقابت‌های وینگلوری (Vainglory) به صورت 3به3 (موبایل) در مسابقات فصل بهار ایران‌سایبرگیمز در اردیبهشت‌ماه سال جاری برگزار خواهد شد.

در مسابقات این فصل، با همکاری شهرداری تهران و همچنین مجموعه سینمایی پردیس قلهک، محل برگزاری به شکل متفاوتی برای مسابقات آماده سازی می‌شود تا شرکت‌کنندگان بتوانند رقابت حرفه‌ای و جذابی را در پیش رو داشته باشند.

برخلاف رشته Tekken که بر روی پلتفرم کنسول برگزار خواهد شد، گیمرها از مسابقات این رشته تا به امروز استقبال چشمگیری نکرده‌اند و لازم است که عنوان شود، حداقل تعداد تیم‌ها در رشته Vainglory میبایستی به تعداد ۱۶ تیم برسد.

متناسب با عدم استقبال علاقه‌مندان به این رشته، مجموع جوایز رقابت‌های وینگلوری از ۴ میلیون تومان به ۳میلیون تومان (نقدی و غیرنقدی) کاهش پیدا کرد.

مهلت ثبت‌نام تا ساعت ۱۲ شب چهارم اردیبهشت خواهد بود که بعد از پایان ثبت‌نام، اسامی کامل شرکت‌کنندگان به همراه اطلاعات تکمیلی شامل زمانبندی بازی‌ها، جدول جوایز و قوانین نهایی به اطلاع عزیزان خواهد رسید.

*توجه: در صورتی که تعداد ثبت‌نامی های رشته وینگلوری به حدنصاب ۱۶تیم نرسد، مسابقات این رشته به دوره‌های بعدی موکول می‌شود و ورودی شرکت‌کنندگان حداکثر تا پایان اردیبهشت ماه عودت داده می‌شود.

منتظر اطلاع رسانی بعدی مسابقات باشید.

با تشکر

 

ارسال نظر/پیشنهاد
برای ارسال سوال یا نظر لطفا به سیستم وارد شده یا عضو شوید
متن
متن داخل شکل را وارد نمایید