ورود
^
اطلاعات تکمیلی رشته Tekken7 در مسابقات فصل تابستان iCG
اطلاعات تکمیلی رشته Tekken7 در مسابقات فصل تابستان iCG
اطلاعات تکمیلی رشته Tekken7 در مسابقات فصل تابستان iCG

سومین دوره مسابقات رشته Tekken7 بر روی کنسول پلی‌استیشن۴ در روز چهارشنبه ۳۱ مردادماه ۹۷ با حضور ۶۴ بازیکن از سراسر کشور برگزار خواهد شد.

مسابقات این دوره نیز همانند دوره‌های گذشته با استقبال گرم علاقه‌مندان به این رشته همراه بود که متأسفانه به دلیل محدودیت‌های موجود، امکان افزایش ظرفیت وجود نداشت و تنها امکان ثبت‌نام تنها ۶۴ شرکت کننده محیا شد.

لازم به ذکر است که مسابقات این دوره شامل مرحله Check-In خواهد بود تا در صورتی که شرکت‌کننده‌ای نتوانست در مسابقات حضور پیدا کند فرصت حضور برای سایر علاقه‌مندان فراهم شود.

ساختار برگزاری سومین دوره مسابقات تکن (Tekken) نیز متناسب با تعداد شرکت‌کنندگان در روز مسابقات تعیین خواهد شد که یکی از ۲ فرمت گروهی یا براکت دو-حذفی می‌باشد.

توضیحات مربوط به مرحله Check-In:

اصطلاح Check-In یا حضوری زدن در مسابقات به این معناست که شرکت کنندگان ثبت‌نام کرده در یک رویداد (معمولاً در رویدادهای رایگان) در یک زمان محدود و مشخص حضور پیدا می‌کنند تا از شرکت کردن آنها در آن رویداد اطمینان حاصل شود.

در این دوره از مسابقات به دلیل ثبت‌نام رایگان لازم دانسته‌ایم تا با Check-In‌ کردن شرکت کنندگان امکان حضور سایر گیمرهای علاقه‌مند را نیز فراهم نماییم.

شرکت کنندگان این دوره از مسابقات در صورتی که در زمان حاضری زدن یا همان Check-In حضور پیدا نکند، اسم آنها از لیست خط خورده و فرصت به نفرات رزرو داده می‌شود.

برای ثبت‌نام در لیست رزرو می‌توانید با آیدی ادمین مسابقات در تلگرام ارتباط برقرار کنید. مطابق توضیحات فوق، ثبت نام در این لیست به منزله شرکت در مسابقات نخواهد بود، لذا درخواست بی‌مورد نفرمایید.

آیدی ادمین مسابقات در تلکرام

https://telegram.me/A_SarMadi

توضیحات تکمیلی:

  • محل برگزاری مسابقات رشته Tekken7 در مجموعه گیم‌سنتر اینفینیتی - شعبه مرکزی تهران به آدرس شریعتی، پایین‌تر از میرداماد، روبروی حسینیه ارشاد، جنب بانک تجارت، پلاک ۱۱۰۶ می‌باشد. (۱۰ دقیقه فاصله تا ایستگاه متروی دکتر شریعتی)

  • زمان حاضری زدن در مسابقات یا Check-In ساعت ۹:۰۰ الی ۱۰:۰۰ صبح روز چهارشنبه ۳۱ مردادماه خواهد بود. بدین منظور شرکت‌کنندگان میبایستی در زمان Check-In در محل برگزاری مسابقات حاضر باشند. تأخیر بعد از ساعت ۱۰صبح به هیچ عنوان توجیح پذیر نخواهد بود.
  • همراه داشتن کارت ملی (یا هر کارت شناسایی معتبر)، کنترلر پلی‌استیشن۴ و سیم شارژر آن برای تمامی شرکت‌کنندگان الزامیست. مسئولین برگزاری هیچ تعهدی نسبت به فراهم کردن دسته یا کنترلر برای بازیکنان نخواهند داشت.
  • شروع سومین دوره رقابت‌ها از ساعت ۱۰:۳۰ صبح چهارشنبه به مدت ۱۲ ساعت خواهد بود و در صورت تأخیر، بازیکن مسئول خواهد بود.
  • برکت مسابقات توسط سایت معتبر Toornament.com ساخته می‌شود و جایگاه شرکت کنندگان به صورت رندوم (Random) خواهد بود.
  • جوایز مسابقات این رشته تا قبل از ۲۰ شهریورماه برای نفرات برتر واریز می‌شود. لذا شرکت کنندگان عزیز با آگاهی به این موضوع در مسابقات حاضر شوند.
  • رعایت تمامی قوانین از سوی شرکت کنندگان باعث بهبود شرایط برگزاری شده و با شرکت‌کننده خاطی شدیداً برخورد خواهد شد. لذا پیشاپیش از همکاری صمیمانه شما عزیزان سپاسگزاریم.
ارسال نظر/پیشنهاد
برای ارسال سوال یا نظر لطفا به سیستم وارد شده یا عضو شوید
متن
متن داخل شکل را وارد نمایید